III 10K MASSAMAGRELL
06/11/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:33:20 | 00:03:20 |
2 | 1 | Vicente Riog Yuste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:35:29 | 00:03:33 |
3 | 2 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:35:31 | 00:03:33 |
4 | 1 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:35:37 | 00:03:34 |
5 | 1 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:35:45 | 00:03:34 |
6 | 2 | Antonio Torralbo Martinez | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:35:45 | 00:03:34 |
7 | 2 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:36:06 | 00:03:37 |
8 | 3 | Hugo Ortiz Kataoka | Sdupv | Senior - M | 00:36:16 | 00:03:38 |
9 | 3 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:37:44 | 00:03:46 |
10 | 4 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:37:45 | 00:03:46 |
11 | 3 | Hector Esteban Silva | Independiente | Veterano A - M | 00:37:48 | 00:03:47 |
12 | 2 | Miguel San Roman Aragon | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Junior-promesa - M | 00:37:50 | 00:03:47 |
13 | 5 | Samuel Garcia De La Casa | C.e. Pobla | Senior - M | 00:37:56 | 00:03:48 |
14 | 6 | Wilman Paul Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:38:04 | 00:03:48 |
15 | 4 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:38:04 | 00:03:48 |
16 | 7 | Alvaro Sanchez Garcia | Independiente | Senior - M | 00:38:05 | 00:03:48 |
17 | 8 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 00:38:08 | 00:03:49 |
18 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:38:30 | 00:03:51 |
19 | 4 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:38:33 | 00:03:51 |
20 | 5 | Juan Carlos Mercado Casado | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:38:53 | 00:03:53 |
21 | 6 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:39:36 | 00:03:58 |
22 | 5 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 00:39:46 | 00:03:59 |
23 | 9 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:39:53 | 00:03:59 |
24 | 6 | Olger Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - M | 00:40:00 | 00:04:00 |
25 | 7 | Fran Alcover Zanon | Tridimonis | Veterano A - M | 00:40:17 | 00:04:02 |
26 | 7 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:40:17 | 00:04:02 |
27 | 8 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:40:25 | 00:04:02 |
28 | 10 | Ivan Esteve Adell | Sdupv | Senior - M | 00:40:33 | 00:04:03 |
29 | 9 | Juan Carlos Ferri Urena | Independiente | Veterano A - M | 00:40:57 | 00:04:06 |
30 | 10 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:41:43 | 00:04:10 |
31 | 8 | Juan Torrent Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:41:46 | 00:04:11 |
32 | 11 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:41:48 | 00:04:11 |
33 | 11 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:41:49 | 00:04:11 |
34 | 12 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:42:04 | 00:04:12 |
35 | 13 | Pau Monreal Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:42:09 | 00:04:13 |
36 | 9 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:42:20 | 00:04:14 |
37 | 14 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:42:20 | 00:04:14 |
38 | 15 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:42:22 | 00:04:14 |
39 | 10 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:42:35 | 00:04:16 |
40 | 16 | Victor Navarro Antequera | Independiente | Veterano A - M | 00:42:47 | 00:04:17 |
41 | 11 | Miguel Capilla Asensi | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:43:05 | 00:04:18 |
42 | 12 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
43 | 17 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 00:43:44 | 00:04:22 |
44 | 2 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:43:50 | 00:04:23 |
45 | 18 | Julian Merino Perez | Sdupv | Veterano A - M | 00:44:07 | 00:04:25 |
46 | 12 | Miguel Rebollo Pedruelo | Sdupv | Veterano B - M | 00:44:07 | 00:04:25 |
47 | 13 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:44:08 | 00:04:25 |
48 | 3 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:44:10 | 00:04:25 |
49 | 14 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:44:12 | 00:04:25 |
50 | 13 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:44:23 | 00:04:26 |
51 | 19 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:44:24 | 00:04:26 |
52 | 20 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:44:28 | 00:04:27 |
53 | 15 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:44:29 | 00:04:27 |
54 | 16 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:44:31 | 00:04:27 |
55 | 21 | Santiago Ortiz Zurriaga | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:44:36 | 00:04:28 |
56 | 4 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 00:44:42 | 00:04:28 |
57 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:44:48 | 00:04:29 |
58 | 2 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:44:50 | 00:04:29 |
59 | 17 | Armando Rodriguez Perez | Sdupv | Veterano B - M | 00:44:56 | 00:04:30 |
60 | 22 | Genar Montalt Olmos | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:45:00 | 00:04:30 |
61 | 23 | Vicente Garcia Bonet | Grup De Correr Emperador | Veterano A - M | 00:45:00 | 00:04:30 |
62 | 18 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:45:04 | 00:04:30 |
63 | 24 | Lucas Tejedor Mari | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:45:08 | 00:04:31 |
64 | 19 | Rafael Soro Banon | Independiente | Veterano B - M | 00:45:27 | 00:04:33 |
65 | 3 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:46:01 | 00:04:36 |
66 | 14 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:46:19 | 00:04:38 |
67 | 4 | Jose Nova Alvarez | C.a. Galapagos | Master - M | 00:46:26 | 00:04:39 |
68 | 5 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:46:30 | 00:04:39 |
69 | 20 | Joan Climent Orti | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:46:30 | 00:04:39 |
70 | 6 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:46:42 | 00:04:40 |
71 | 21 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:47:17 | 00:04:44 |
72 | 7 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:47:21 | 00:04:44 |
73 | 5 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:47:44 | 00:04:46 |
74 | 22 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:47:56 | 00:04:48 |
75 | 25 | David Alcaina Serrano | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:48:08 | 00:04:49 |
76 | 8 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:48:14 | 00:04:49 |
77 | 26 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:48:34 | 00:04:51 |
78 | 9 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:48:36 | 00:04:52 |
79 | 27 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:48:40 | 00:04:52 |
80 | 10 | Jose Herrero Moreno | Sdupv | Veterano C - M | 00:48:42 | 00:04:52 |
81 | 23 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre Que T\'agafe | Veterano B - M | 00:48:46 | 00:04:53 |
82 | 28 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:48:50 | 00:04:53 |
83 | 15 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 00:48:53 | 00:04:53 |
84 | 24 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:48:57 | 00:04:54 |
85 | 29 | Miguel Angel Huerta Candel | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:48:58 | 00:04:54 |
86 | 30 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:50:15 | 00:05:02 |
87 | 31 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:50:15 | 00:05:02 |
88 | 25 | Francisco Miguel Buedo Rodriguez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:50:54 | 00:05:05 |
89 | 26 | Ricardo Perez Garrigues | Ranning Club | Veterano B - M | 00:50:58 | 00:05:06 |
90 | 27 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:51:49 | 00:05:11 |
91 | 28 | Nico Donato Mora | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:51:50 | 00:05:11 |
92 | 29 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:51:55 | 00:05:12 |
93 | 30 | Miguel Gomez Moya | C.a. Els Sitges | Veterano B - M | 00:52:27 | 00:05:15 |
94 | 31 | Miguel Cucarella Arce | C.a. Els Sitges | Veterano B - M | 00:52:27 | 00:05:15 |
95 | 6 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 00:52:56 | 00:05:18 |
96 | 32 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:53:20 | 00:05:20 |
97 | 7 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:54:23 | 00:05:26 |
98 | 33 | Juan Carlos Gomez Valencia | Independiente | Veterano B - M | 00:54:36 | 00:05:28 |
99 | 8 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:54:53 | 00:05:29 |
100 | 34 | Adolfo Leon Candel | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:55:16 | 00:05:32 |
101 | 16 | Ivan Ballester Ballester | C.a. Pucol | Senior - M | 00:55:16 | 00:05:32 |
102 | 32 | Manuel Rodriguez Alfaro | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:55:20 | 00:05:32 |
103 | 33 | Ivan Lozano Lluch | Independiente | Veterano A - M | 00:55:27 | 00:05:33 |
104 | 11 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:55:41 | 00:05:34 |
105 | 35 | Juan Bautista Badia Gomez | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:56:01 | 00:05:36 |
106 | 36 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:56:05 | 00:05:36 |
107 | 37 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:56:48 | 00:05:41 |
108 | 9 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:57:14 | 00:05:43 |
109 | 38 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:58:18 | 00:05:50 |
110 | 12 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 01:00:01 | 00:06:00 |
111 | 34 | Roberto Velert Maria | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 01:00:18 | 00:06:02 |
112 | 39 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 01:01:52 | 00:06:11 |
113 | 13 | Eustaquio Cazallas | C.a. Poblats Maritims | Veterano C - M | 01:02:18 | 00:06:14 |
114 | 10 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Master - M | 01:02:47 | 00:06:17 |
115 | 14 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 01:02:52 | 00:06:17 |
116 | 11 | Antonio Casamayor Villar | Independiente | Master - M | 01:05:19 | 00:06:32 |
117 | 12 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 01:06:06 | 00:06:37 |
118 | 13 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 01:06:08 | 00:06:37 |
119 | 35 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 01:06:53 | 00:06:41 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Cristina Munar Machio | Sdupv | Junior-promesa - F | 00:42:03 | 00:04:12 |
2 | 1 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:44:09 | 00:04:25 |
3 | 2 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 00:44:17 | 00:04:26 |
4 | 1 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:46:19 | 00:04:38 |
5 | 1 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:46:59 | 00:04:42 |
6 | 3 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:47:18 | 00:04:44 |
7 | 2 | Marta Risco Eres | C.e. Pobla | Senior - F | 00:47:57 | 00:04:48 |
8 | 3 | Belen Menchon Bellver | C.e. Pobla | Senior - F | 00:47:57 | 00:04:48 |
9 | 4 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:48:34 | 00:04:51 |
10 | 2 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:48:36 | 00:04:52 |
11 | 5 | Alejandra Millan Lara | Independiente | Senior - F | 00:48:37 | 00:04:52 |
12 | 4 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:49:07 | 00:04:55 |
13 | 3 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:50:05 | 00:05:00 |
14 | 6 | Maria Baeza Garcia | Independiente | Senior - F | 00:50:07 | 00:05:01 |
15 | 4 | Lidia Moreno-arronez Marti | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:50:13 | 00:05:01 |
16 | 5 | Laura Alabau Marti | Sdupv | Veterano B - F | 00:50:28 | 00:05:03 |
17 | 7 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 00:52:39 | 00:05:16 |
18 | 8 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:52:44 | 00:05:16 |
19 | 1 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:52:48 | 00:05:17 |
20 | 5 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:53:01 | 00:05:18 |
21 | 2 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:53:27 | 00:05:21 |
22 | 6 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:54:01 | 00:05:24 |
23 | 6 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:54:37 | 00:05:28 |
24 | 9 | Silvia Chiriac | C.a. Residencia Cantallops | Senior - F | 00:55:26 | 00:05:33 |
25 | 10 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:55:38 | 00:05:34 |
26 | 11 | Allison Ruth Arboleda Condoy | Tridimonis | Senior - F | 00:56:04 | 00:05:36 |
27 | 12 | Sandra Diaz Lopez | C.e. Pobla | Senior - F | 00:56:17 | 00:05:38 |
28 | 3 | Esperanza Rojas | Independiente | Veterano C - F | 00:56:40 | 00:05:40 |
29 | 7 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:57:22 | 00:05:44 |
30 | 7 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:57:49 | 00:05:47 |
31 | 8 | Mª Carmen Navarro Vidal | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:58:56 | 00:05:54 |
32 | 9 | Teresa Lisarde Broseta | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:59:09 | 00:05:55 |
33 | 10 | Marian Garcia Rubio | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:59:18 | 00:05:56 |
34 | 11 | Neus Broseta Tomas | Independiente | Veterano A - F | 00:59:44 | 00:05:58 |
35 | 8 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 01:00:23 | 00:06:02 |
36 | 12 | Merxe Sanchis Almenara | Sdupv | Veterano A - F | 01:00:23 | 00:06:02 |
37 | 13 | Inma Ramos Barres | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - F | 01:00:24 | 00:06:02 |
38 | 9 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 01:01:01 | 00:06:06 |
39 | 10 | Nuria Ramon Marques | Grup De Correr Museros | Veterano B - F | 01:01:36 | 00:06:10 |
40 | 14 | Jesica Portero Trigo | Independiente | Veterano A - F | 01:02:57 | 00:06:18 |
41 | 1 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Master - F | 01:03:03 | 00:06:18 |
42 | 2 | Charo Heredia Corduente | Independiente | Master - F | 01:04:52 | 00:06:29 |
43 | 4 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 01:06:42 | 00:06:40 |
44 | 11 | Raquel Almudever Avino | Sdupv | Veterano B - F | 01:08:09 | 00:06:49 |
45 | 12 | Carmen Coronel | Independiente | Veterano B - F | 01:09:04 | 00:06:54 |
46 | 13 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 01:10:34 | 00:07:03 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Sdupv | 93 | Carlos Madronal Galan => Pts: 1 - 00:33:20 (00:03:20) Hugo Ortiz Kataoka => Pts: 8 - 00:36:16 (00:03:38) Isaac Suarez Alvarez => Pts: 22 - 00:39:46 (00:03:59) Ivan Esteve Adell => Pts: 28 - 00:40:33 (00:04:03) Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo => Pts: 34 - 00:42:04 (00:04:12) |
2 | Trt Meliana Tri-running-trail | 137 | Javier Hernandez Olmo => Pts: 4 - 00:35:37 (00:03:34) Jose Arias Roman => Pts: 26 - 00:40:17 (00:04:02) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 32 - 00:41:48 (00:04:11) Jesus Moya Jimenez => Pts: 37 - 00:42:20 (00:04:14) Juanjo Sanchez Sauri => Pts: 38 - 00:42:22 (00:04:14) |
3 | Albalat Entrena Atletisme | 183 | Roberto Puig Gongora => Pts: 10 - 00:37:45 (00:03:46) Rafael Castel Tellez => Pts: 30 - 00:41:43 (00:04:10) Miguel Capilla Asensi => Pts: 41 - 00:43:05 (00:04:18) Aitor Varas Garcia => Pts: 50 - 00:44:23 (00:04:26) Ruben Honrubia Gil => Pts: 52 - 00:44:28 (00:04:27) |
4 | C.e. Pobla | 214 | Samuel Garcia De La Casa => Pts: 13 - 00:37:56 (00:03:48) Vicente Tomas Tecles => Pts: 21 - 00:39:36 (00:03:58) Jose Gregorio Torralba Iranzo => Pts: 49 - 00:44:12 (00:04:25) Genar Montalt Olmos => Pts: 60 - 00:45:00 (00:04:30) Sergio Olalla => Pts: 71 - 00:47:17 (00:04:44) |
5 | Grup De Correr Museros | 215 | Jose Antonio Ramiro Ramon => Pts: 27 - 00:40:25 (00:04:02) Antonio Ferrando Villajos => Pts: 36 - 00:42:20 (00:04:14) Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 39 - 00:42:35 (00:04:16) Jose Vicente Martinez Mendoza => Pts: 51 - 00:44:24 (00:04:26) Antonio Fort I Uso => Pts: 62 - 00:45:04 (00:04:30) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 21 | Sonia Navarrete Gaspar => Pts: 6 - 00:47:18 (00:04:44) Marta Risco Eres => Pts: 7 - 00:47:57 (00:04:48) Belen Menchon Bellver => Pts: 8 - 00:47:57 (00:04:48) |
2 | Sdupv | 34 | Cristina Munar Machio => Pts: 1 - 00:42:03 (00:04:12) Laura Alabau Marti => Pts: 16 - 00:50:28 (00:05:03) Carmen Solanes Galbis => Pts: 17 - 00:52:39 (00:05:16) |
3 | Albalat Entrena Atletisme | 53 | Monica Rayo Meseguer => Pts: 9 - 00:48:34 (00:04:51) Patricia Del Castillo Laserna => Pts: 13 - 00:50:05 (00:05:00) Mª Carmen Navarro Vidal => Pts: 31 - 00:58:56 (00:05:54) |
4 | C.a. Residencia Cantallops | 96 | Silvia Chiriac => Pts: 24 - 00:55:26 (00:05:33) Maria Jose Dura Esteve => Pts: 35 - 01:00:23 (00:06:02) Inma Ramos Barres => Pts: 37 - 01:00:24 (00:06:02) |