I 7K MUSEROS
24/09/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:22:56 | 00:03:17 |
2 | 2 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:22:56 | 00:03:17 |
3 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:23:30 | 00:03:21 |
4 | 3 | Jorge Peris Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:23:40 | 00:03:23 |
5 | 4 | Javier Campos Martinez | Cd Metaesport | Veterano A - M | 00:24:02 | 00:03:26 |
6 | 5 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:24:11 | 00:03:27 |
7 | 6 | Antonio Torralbo Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:24:11 | 00:03:27 |
8 | 1 | Vicente Riog Yuste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:24:22 | 00:03:29 |
9 | 7 | Alan Martinez Gabaldon | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:24:23 | 00:03:29 |
10 | 2 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:24:27 | 00:03:30 |
11 | 3 | Hugo Ortiz Kataoka | Sdupv | Senior - M | 00:24:36 | 00:03:31 |
12 | 1 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:24:54 | 00:03:33 |
13 | 8 | Pablo Sanchis Kilders | Sdupv | Veterano A - M | 00:25:02 | 00:03:35 |
14 | 4 | Wilman Paul Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:25:12 | 00:03:36 |
15 | 5 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:25:13 | 00:03:36 |
16 | 2 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:25:15 | 00:03:36 |
17 | 6 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:25:15 | 00:03:36 |
18 | 3 | Quique Marti Gil | Sdupv | Veterano B - M | 00:25:40 | 00:03:40 |
19 | 4 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Atm Servicios Deportivos | Veterano B - M | 00:25:54 | 00:03:42 |
20 | 2 | Enrique Sales Castro | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:25:56 | 00:03:42 |
21 | 5 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:25:59 | 00:03:43 |
22 | 6 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:26:02 | 00:03:43 |
23 | 9 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:26:03 | 00:03:43 |
24 | 7 | Juan Carlos Mercado Casado | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:26:06 | 00:03:44 |
25 | 8 | Daniel Pascual Murria | Independiente | Veterano B - M | 00:26:08 | 00:03:44 |
26 | 9 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:26:14 | 00:03:45 |
27 | 7 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:26:21 | 00:03:46 |
28 | 10 | Jose Luis Garcia Garcia | Sdupv | Veterano A - M | 00:26:34 | 00:03:48 |
29 | 11 | Fran Alcover Zanon | Tridimonis | Veterano A - M | 00:26:38 | 00:03:48 |
30 | 8 | Samuel Garcia De La Casa | C.e. Pobla | Senior - M | 00:26:43 | 00:03:49 |
31 | 9 | Alvaro Sanchez Garcia | Independiente | Senior - M | 00:26:51 | 00:03:50 |
32 | 10 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:26:52 | 00:03:50 |
33 | 12 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:26:54 | 00:03:51 |
34 | 11 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:27:11 | 00:03:53 |
35 | 13 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 00:27:38 | 00:03:57 |
36 | 12 | Ramon Campos Carceller | Tridimonis | Senior - M | 00:27:50 | 00:03:59 |
37 | 3 | Adrian Tamarit | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:27:56 | 00:03:59 |
38 | 14 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:27:57 | 00:04:00 |
39 | 10 | Carlos Sabates Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:27:58 | 00:04:00 |
40 | 11 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:28:06 | 00:04:01 |
41 | 15 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 00:28:06 | 00:04:01 |
42 | 1 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:28:11 | 00:04:02 |
43 | 13 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 00:28:13 | 00:04:02 |
44 | 2 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:29:07 | 00:04:10 |
45 | 16 | Juan Carlos Ferri Urena | Independiente | Veterano A - M | 00:29:10 | 00:04:10 |
46 | 3 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 00:29:15 | 00:04:11 |
47 | 12 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:29:18 | 00:04:11 |
48 | 13 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:29:25 | 00:04:12 |
49 | 14 | Aitor Varas Garcia | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:29:38 | 00:04:14 |
50 | 4 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 00:29:40 | 00:04:14 |
51 | 14 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:29:50 | 00:04:16 |
52 | 15 | Armando Rodriguez Perez | Sdupv | Veterano B - M | 00:30:01 | 00:04:17 |
53 | 16 | Jose Manuel Perez Camacho | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:30:57 | 00:04:25 |
54 | 17 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:31:12 | 00:04:27 |
55 | 5 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:31:13 | 00:04:28 |
56 | 18 | Paulo Marco Casanova | Independiente | Veterano A - M | 00:31:13 | 00:04:28 |
57 | 6 | Jose Ramon Serrano Prieto | C.a. Quart De Poblet | Veterano C - M | 00:31:14 | 00:04:28 |
58 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:31:14 | 00:04:28 |
59 | 2 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:31:15 | 00:04:28 |
60 | 3 | Jose Nova Alvarez | C.a. Galapagos | Master - M | 00:31:15 | 00:04:28 |
61 | 17 | Salvador Domenech Santajustina | Independiente | Veterano B - M | 00:31:17 | 00:04:28 |
62 | 18 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:31:21 | 00:04:29 |
63 | 19 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:31:21 | 00:04:29 |
64 | 4 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:31:22 | 00:04:29 |
65 | 15 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:31:22 | 00:04:29 |
66 | 20 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:31:23 | 00:04:29 |
67 | 7 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:31:34 | 00:04:31 |
68 | 8 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:31:38 | 00:04:31 |
69 | 19 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:31:39 | 00:04:31 |
70 | 20 | Ivan Sanchez Romero | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:31:39 | 00:04:31 |
71 | 21 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:31:40 | 00:04:31 |
72 | 9 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:31:48 | 00:04:33 |
73 | 21 | Paco Oltra | Independiente | Veterano A - M | 00:31:51 | 00:04:33 |
74 | 22 | Miguel Rebollo Pedruelo | Sdupv | Veterano B - M | 00:31:58 | 00:04:34 |
75 | 22 | Sergio San Jose Latorre | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:32:00 | 00:04:34 |
76 | 23 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:32:14 | 00:04:36 |
77 | 23 | Manuel Borras Lucas | Independiente | Veterano A - M | 00:32:19 | 00:04:37 |
78 | 5 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:32:29 | 00:04:38 |
79 | 24 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:32:43 | 00:04:40 |
80 | 10 | Julio Tomas Egea | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:32:50 | 00:04:41 |
81 | 16 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 00:33:01 | 00:04:43 |
82 | 24 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:33:14 | 00:04:45 |
83 | 25 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:33:14 | 00:04:45 |
84 | 26 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:33:17 | 00:04:45 |
85 | 17 | Jorge Devis Arapio | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:33:17 | 00:04:45 |
86 | 25 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:33:18 | 00:04:45 |
87 | 27 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:33:22 | 00:04:46 |
88 | 26 | Ionel Dumitrescu | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - M | 00:33:29 | 00:04:47 |
89 | 27 | Jose Antonio Gomez Olmo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:33:49 | 00:04:50 |
90 | 28 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:33:53 | 00:04:50 |
91 | 29 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:33:56 | 00:04:51 |
92 | 30 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre Que T\'agafe | Veterano B - M | 00:34:06 | 00:04:52 |
93 | 31 | Juan Carlos Gomez Valencia | Independiente | Veterano B - M | 00:34:19 | 00:04:54 |
94 | 32 | Francisco Miguel Buedo Rodriguez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:34:20 | 00:04:54 |
95 | 33 | Joan Climent Orti | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:34:25 | 00:04:55 |
96 | 28 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:34:26 | 00:04:55 |
97 | 11 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:34:33 | 00:04:56 |
98 | 34 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:34:38 | 00:04:57 |
99 | 29 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:34:45 | 00:04:58 |
100 | 18 | Marcos Lopez Domenech | Independiente | Senior - M | 00:34:47 | 00:04:58 |
101 | 35 | Joaquin Martinez Carmona | Cd Metaesport | Veterano B - M | 00:34:49 | 00:04:58 |
102 | 36 | Juan Antonio Menor Galvez | Independiente | Veterano B - M | 00:35:01 | 00:05:00 |
103 | 12 | Jose Herrero Moreno | Sdupv | Veterano C - M | 00:35:04 | 00:05:01 |
104 | 30 | Luis Alberto Maza Maza | Independiente | Veterano A - M | 00:35:28 | 00:05:04 |
105 | 37 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:36:00 | 00:05:09 |
106 | 31 | Ivan Lozano Lluch | Independiente | Veterano A - M | 00:36:23 | 00:05:12 |
107 | 38 | Jose Antonio Mateos Montero | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:36:30 | 00:05:13 |
108 | 39 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:36:41 | 00:05:14 |
109 | 6 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | Independiente | Master - M | 00:36:50 | 00:05:16 |
110 | 7 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:37:16 | 00:05:19 |
111 | 40 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:38:43 | 00:05:32 |
112 | 41 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:39:02 | 00:05:35 |
113 | 13 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:39:10 | 00:05:36 |
114 | 14 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:39:22 | 00:05:37 |
115 | 8 | Juan Ramon Fabado Dura | Trt Meliana Tri-running-trail | Master - M | 00:39:29 | 00:05:38 |
116 | 9 | Jesus Antonio Lizondo Vergara | Independiente | Master - M | 00:39:29 | 00:05:38 |
117 | 42 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:39:44 | 00:05:41 |
118 | 43 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:40:37 | 00:05:48 |
119 | 10 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 00:40:37 | 00:05:48 |
120 | 44 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:41:30 | 00:05:56 |
121 | 11 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:41:41 | 00:05:57 |
122 | 32 | Rafa M | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:42:02 | 00:06:00 |
123 | 33 | Miguel Angel Huerta Candel | Independiente | Veterano A - M | 00:42:03 | 00:06:00 |
124 | 12 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 00:43:22 | 00:06:12 |
125 | 34 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:43:53 | 00:06:16 |
126 | 13 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Master - M | 00:44:05 | 00:06:18 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:28:15 | 00:04:02 |
2 | 1 | Marta Viciano Claramunt | C.e. Pobla | Senior - F | 00:29:20 | 00:04:11 |
3 | 2 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:29:31 | 00:04:13 |
4 | 1 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 00:29:48 | 00:04:15 |
5 | 2 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:30:14 | 00:04:19 |
6 | 3 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:31:20 | 00:04:29 |
7 | 3 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:32:25 | 00:04:38 |
8 | 2 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:32:55 | 00:04:42 |
9 | 4 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:33:12 | 00:04:45 |
10 | 3 | Gema Navarro Lara | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:33:14 | 00:04:45 |
11 | 4 | Belen Menchon Bellver | C.e. Pobla | Senior - F | 00:33:15 | 00:04:45 |
12 | 5 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:33:18 | 00:04:45 |
13 | 5 | Elena Ramon Sanchez | C.e. Pobla | Senior - F | 00:34:06 | 00:04:52 |
14 | 4 | Laura Miguel Utiel | Independiente | Veterano A - F | 00:34:07 | 00:04:52 |
15 | 6 | Caterina Recchi | Independiente | Senior - F | 00:34:23 | 00:04:55 |
16 | 6 | Begona Garcia Linana | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:34:32 | 00:04:56 |
17 | 7 | Laura Alabau Marti | Sdupv | Veterano B - F | 00:34:33 | 00:04:56 |
18 | 5 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:35:02 | 00:05:00 |
19 | 7 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:35:02 | 00:05:00 |
20 | 8 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 00:35:05 | 00:05:01 |
21 | 9 | Alejandra Millan Lara | Independiente | Senior - F | 00:35:33 | 00:05:05 |
22 | 6 | Lidia Moreno-arronez Marti | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:35:58 | 00:05:08 |
23 | 10 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:36:15 | 00:05:11 |
24 | 7 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:36:37 | 00:05:14 |
25 | 1 | Amparo Marques Parra | C.a. Galapagos | Veterano C - F | 00:37:00 | 00:05:17 |
26 | 2 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:37:02 | 00:05:17 |
27 | 8 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:37:08 | 00:05:18 |
28 | 8 | Marian Garcia Rubio | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:38:01 | 00:05:26 |
29 | 9 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:39:26 | 00:05:38 |
30 | 9 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:39:48 | 00:05:41 |
31 | 10 | Magaly Calderon Romero | C.a. Kuntur Vlc | Veterano A - F | 00:39:55 | 00:05:42 |
32 | 11 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:40:36 | 00:05:48 |
33 | 12 | Pilar Mena Casado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:40:37 | 00:05:48 |
34 | 13 | Merxe Sanchis Almenara | Sdupv | Veterano A - F | 00:41:37 | 00:05:57 |
35 | 3 | Carmrn Dolz Ramon | Independiente | Veterano C - F | 00:41:43 | 00:05:58 |
36 | 14 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 00:42:12 | 00:06:02 |
37 | 10 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 00:42:20 | 00:06:03 |
38 | 15 | Neus Broseta Tomas | Independiente | Veterano A - F | 00:42:27 | 00:06:04 |
39 | 11 | Vicenta Marco Ferrer | Independiente | Veterano B - F | 00:43:36 | 00:06:14 |
40 | 16 | Teresa Lisarde Broseta | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:43:39 | 00:06:14 |
41 | 17 | Mª Carmen Navarro Vidal | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:43:39 | 00:06:14 |
42 | 1 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Master - F | 00:44:05 | 00:06:18 |
43 | 4 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 00:44:14 | 00:06:19 |
44 | 12 | Carmen Coronel | Independiente | Veterano B - F | 00:45:04 | 00:06:26 |
45 | 5 | M.jose Andres Lluna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - F | 00:46:28 | 00:06:38 |
46 | 13 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 00:47:17 | 00:06:45 |
47 | 14 | Raquel Almudever Avino | Sdupv | Veterano B - F | 00:48:31 | 00:06:56 |
48 | 15 | Marisol Roldan Exposito | Grup De Correr Emperador | Veterano B - F | 00:49:55 | 00:07:08 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | The Kenyan Urban Way | 44 | Borja Capilla => Pts: 1 - 00:22:56 (00:03:17) Jorge Mari Baixauli => Pts: 2 - 00:22:56 (00:03:17) Jorge Peris Venancio => Pts: 4 - 00:23:40 (00:03:23) Pedro J. Culebras Vaquerizo => Pts: 16 - 00:25:15 (00:03:36) Carlos Roig Moreno => Pts: 21 - 00:25:59 (00:03:43) |
2 | Sdupv | 55 | Carlos Madronal Galan => Pts: 3 - 00:23:30 (00:03:21) Daniel Martin Gomez => Pts: 10 - 00:24:27 (00:03:30) Hugo Ortiz Kataoka => Pts: 11 - 00:24:36 (00:03:31) Pablo Sanchis Kilders => Pts: 13 - 00:25:02 (00:03:35) Quique Marti Gil => Pts: 18 - 00:25:40 (00:03:40) |
3 | C.e. Pobla | 196 | Cristian Saguer Roelas => Pts: 15 - 00:25:13 (00:03:36) Vicente Tomas Tecles => Pts: 26 - 00:26:14 (00:03:45) Samuel Garcia De La Casa => Pts: 30 - 00:26:43 (00:03:49) Jose Gregorio Torralba Iranzo => Pts: 62 - 00:31:21 (00:04:29) Sergio Olalla => Pts: 63 - 00:31:21 (00:04:29) |
4 | Trt Meliana Tri-running-trail | 230 | Javier Hernandez Olmo => Pts: 6 - 00:24:11 (00:03:27) Antonio Luna Marti => Pts: 12 - 00:24:54 (00:03:33) Jose Arias Roman => Pts: 47 - 00:29:18 (00:04:11) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 82 - 00:33:14 (00:04:45) Juanjo Sanchez Sauri => Pts: 83 - 00:33:14 (00:04:45) |
5 | Grup De Correr Museros | 294 | Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 40 - 00:28:06 (00:04:01) Raimon San Gregorio Esteve => Pts: 55 - 00:31:13 (00:04:28) Jorge Alvarez Martinez => Pts: 65 - 00:31:22 (00:04:29) Antonio Fort I Uso => Pts: 66 - 00:31:23 (00:04:29) Julian Lopez Valero => Pts: 68 - 00:31:38 (00:04:31) |
6 | Albalat Entrena Atletisme | 331 | Roberto Puig Gongora => Pts: 27 - 00:26:21 (00:03:46) Aitor Varas Garcia => Pts: 49 - 00:29:38 (00:04:14) Ruben Honrubia Gil => Pts: 84 - 00:33:17 (00:04:45) Jorge Devis Arapio => Pts: 85 - 00:33:17 (00:04:45) Juanjo Ribes Alonso => Pts: 86 - 00:33:18 (00:04:45) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 6 | Susi Sanchez Feltrer => Pts: 1 - 00:28:15 (00:04:02) Marta Viciano Claramunt => Pts: 2 - 00:29:20 (00:04:11) Aroa Saez Cholbi => Pts: 3 - 00:29:31 (00:04:13) |
2 | Albalat Entrena Atletisme | 70 | Patricia Del Castillo Laserna => Pts: 18 - 00:35:02 (00:05:00) Monica Rayo Meseguer => Pts: 19 - 00:35:02 (00:05:00) Pilar Mena Casado => Pts: 33 - 00:40:37 (00:05:48) |
3 | Sdupv | 71 | Laura Alabau Marti => Pts: 17 - 00:34:33 (00:04:56) Carmen Solanes Galbis => Pts: 20 - 00:35:05 (00:05:01) Merxe Sanchis Almenara => Pts: 34 - 00:41:37 (00:05:57) |