IV SCHNEIDER ELECTRIC 7K MELIANA
21/05/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Zakaria El Maataoui | Independiente | Senior - M | 00:21:42 | 00:03:06 |
2 | 1 | Jorge Peris Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:22:18 | 00:03:11 |
3 | 2 | Borja Capilla | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:22:44 | 00:03:15 |
4 | 3 | Jorge Mari Baixauli | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:22:49 | 00:03:16 |
5 | 4 | Jacobo Lopez Ibanez | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:23:32 | 00:03:22 |
6 | 1 | Carlos Madronal Galan | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:23:59 | 00:03:26 |
7 | 5 | Antonio Torralbo Martinez | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:24:15 | 00:03:28 |
8 | 6 | Jose Vicente Garcia Sinisterra | Redolat Team | Veterano A - M | 00:24:22 | 00:03:29 |
9 | 2 | Vicente Riog Yuste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:24:24 | 00:03:29 |
10 | 1 | Javi Noves Almansa | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:24:26 | 00:03:29 |
11 | 7 | Alan Martinez Gabaldon | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:24:28 | 00:03:30 |
12 | 8 | Ignacio Fabra Barberan | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:24:31 | 00:03:30 |
13 | 9 | Pablo Sanchis Kilders | Sdupv | Veterano A - M | 00:24:33 | 00:03:30 |
14 | 10 | Andres Sempere Fernandez | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:24:35 | 00:03:31 |
15 | 11 | David Gallardo Perez | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:24:40 | 00:03:31 |
16 | 2 | Antonio Luna Marti | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:24:44 | 00:03:32 |
17 | 3 | Daniel Martin Gomez | Sdupv | Senior - M | 00:24:56 | 00:03:34 |
18 | 4 | Fran Queralt Perez | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:25:01 | 00:03:34 |
19 | 12 | Hector Esteban Silva | Independiente | Veterano A - M | 00:25:13 | 00:03:36 |
20 | 13 | Jose Luis Garcia Garcia | Sdupv | Veterano A - M | 00:25:14 | 00:03:36 |
21 | 14 | Antonio Escabias Rojas | Independiente | Veterano A - M | 00:25:18 | 00:03:37 |
22 | 15 | Ruben Puertas Antunez | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:25:20 | 00:03:37 |
23 | 5 | David Morcillo Garcia | Sdupv | Senior - M | 00:25:25 | 00:03:38 |
24 | 3 | Carlos Roig Moreno | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:25:27 | 00:03:38 |
25 | 16 | Vicente Amposta Ros | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:25:38 | 00:03:40 |
26 | 4 | Jose Antonio Mateos Montero | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:25:44 | 00:03:41 |
27 | 6 | Roberto Puig Gongora | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:25:46 | 00:03:41 |
28 | 5 | Jose Luis Quintanilla Ruiz | Atm Servicios Deportivos | Veterano B - M | 00:25:47 | 00:03:41 |
29 | 7 | Hugo Ortiz Kataoka | Sdupv | Senior - M | 00:26:03 | 00:03:43 |
30 | 6 | Juan Catala Soriano | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:26:03 | 00:03:43 |
31 | 17 | Javier Bosch Soriano | C.a. Pucol | Veterano A - M | 00:26:18 | 00:03:45 |
32 | 8 | Alvaro Sanchez Garcia | Gent De Foios | Senior - M | 00:26:19 | 00:03:46 |
33 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:26:23 | 00:03:46 |
34 | 7 | Quique Marti Gil | Sdupv | Veterano B - M | 00:26:23 | 00:03:46 |
35 | 8 | Vicente Tomas Tecles | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:26:36 | 00:03:48 |
36 | 18 | Fran Alcover Zanon | Tridimonis | Veterano A - M | 00:26:37 | 00:03:48 |
37 | 2 | Jose Manuel Fort Martinez | Tridimonis | Veterano C - M | 00:26:49 | 00:03:50 |
38 | 19 | Javier Galindo Ros | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:26:53 | 00:03:50 |
39 | 20 | Jorge Eloy Luzuriaga Quichimbo | Sdupv | Veterano A - M | 00:27:00 | 00:03:51 |
40 | 9 | Carlos Soler Miralles | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:27:03 | 00:03:52 |
41 | 21 | Vicente Vicente Mateu | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:27:04 | 00:03:52 |
42 | 9 | Borja Antequera Sauri | Gent De Foios | Senior - M | 00:27:08 | 00:03:53 |
43 | 2 | Ximo Santonja Climent | Sdupv | Junior-promesa - M | 00:27:09 | 00:03:53 |
44 | 10 | Quico Zamit Fernandez | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Senior - M | 00:27:14 | 00:03:53 |
45 | 22 | Isaac Suarez Alvarez | Sdupv | Veterano A - M | 00:27:36 | 00:03:57 |
46 | 10 | Vicente Juan Soriano | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:27:37 | 00:03:57 |
47 | 11 | Pablo Ros Pedros | Independiente | Senior - M | 00:27:40 | 00:03:57 |
48 | 12 | Cayetano Felguera Mora | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:27:43 | 00:03:58 |
49 | 13 | Cristian Saguer Roelas | C.e. Pobla | Senior - M | 00:27:43 | 00:03:58 |
50 | 23 | Jose Iborra Torres | Tridimonis | Veterano A - M | 00:27:45 | 00:03:58 |
51 | 11 | Carlos Bonilla Cantos | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:27:46 | 00:03:58 |
52 | 24 | Javier Hernandez Olmo | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:27:48 | 00:03:58 |
53 | 25 | Adrian Ors Macian | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:27:51 | 00:03:59 |
54 | 12 | Vicente Pedros Tormos | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:27:54 | 00:03:59 |
55 | 26 | Enrique Arlandis | Sdupv | Veterano A - M | 00:27:54 | 00:03:59 |
56 | 27 | Celestino Fernandez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:27:57 | 00:04:00 |
57 | 28 | Jose Antonio Ramiro Ramon | Independiente | Veterano A - M | 00:28:04 | 00:04:01 |
58 | 29 | Alejandro Abad Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:28:05 | 00:04:01 |
59 | 30 | Alberto Sanchez Vizcaino | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:28:08 | 00:04:01 |
60 | 31 | Rafael Castel Tellez | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:28:11 | 00:04:02 |
61 | 14 | Adrian Gomez Gimenez | C.d. Camp De Morvedre | Senior - M | 00:28:12 | 00:04:02 |
62 | 32 | Ruben Guijarro Baztan | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:28:13 | 00:04:02 |
63 | 33 | Fernando Jose Martinez Diaz | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:28:14 | 00:04:02 |
64 | 15 | Azzedine Siah | Independiente | Senior - M | 00:28:14 | 00:04:02 |
65 | 16 | Jose Ferrer Reyes | Independiente | Senior - M | 00:28:28 | 00:04:04 |
66 | 17 | Carlos Verdera Busutil | Atm Servicios Deportivos | Senior - M | 00:28:28 | 00:04:04 |
67 | 18 | Ramon Campos Carceller | Tridimonis | Senior - M | 00:28:37 | 00:04:05 |
68 | 3 | Ignacio Cebrian Sanfeliu | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:28:41 | 00:04:06 |
69 | 13 | Juan Torrent Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:28:46 | 00:04:07 |
70 | 14 | Antonio Ferrando Villajos | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:28:49 | 00:04:07 |
71 | 4 | Miguel Angel Tamarit Misut | Independiente | Veterano C - M | 00:28:50 | 00:04:07 |
72 | 34 | Juan Sanchez Gil | Ranning Club | Veterano A - M | 00:28:54 | 00:04:08 |
73 | 35 | Ruben Honrubia Gil | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:28:56 | 00:04:08 |
74 | 36 | David Yeste Calvo | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:29:03 | 00:04:09 |
75 | 37 | Alfredo Alandes Alfonso | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:29:16 | 00:04:11 |
76 | 38 | Javier Garcia Monreal | C.d. Camp De Morvedre | Veterano A - M | 00:29:18 | 00:04:11 |
77 | 39 | Jesus Moya Jimenez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:29:21 | 00:04:12 |
78 | 40 | Pablo Lopez Ros | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:29:24 | 00:04:12 |
79 | 41 | Vicent Contell Fontestad | Gent De Foios | Veterano A - M | 00:29:25 | 00:04:12 |
80 | 5 | Jose Julian Mares Monedero | Trotamons | Veterano C - M | 00:29:27 | 00:04:12 |
81 | 42 | Vicente Garcia Bonet | Grup De Correr Emperador | Veterano A - M | 00:29:30 | 00:04:13 |
82 | 43 | Genar Montalt Olmos | C.e. Pobla | Veterano A - M | 00:29:43 | 00:04:15 |
83 | 6 | Fede Valls | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:29:46 | 00:04:15 |
84 | 44 | Juan Carlos Ferri Urena | Independiente | Veterano A - M | 00:29:53 | 00:04:16 |
85 | 15 | Francisco David Denia Guzman | Sdupv | Veterano B - M | 00:29:59 | 00:04:17 |
86 | 19 | Oscar Gomez-calcerrada Sorribes | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:30:02 | 00:04:17 |
87 | 45 | Ivan Sanchez Romero | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:30:03 | 00:04:18 |
88 | 20 | Ivan Esteve Adell | Sdupv | Senior - M | 00:30:13 | 00:04:19 |
89 | 46 | Roberto Lomas Herreros | Independiente | Veterano A - M | 00:30:16 | 00:04:19 |
90 | 21 | David Marco Ferrando | C.e. Pobla | Senior - M | 00:30:19 | 00:04:20 |
91 | 47 | Salvador Verdu Peris | Tridimonis | Veterano A - M | 00:30:20 | 00:04:20 |
92 | 16 | Dani Celda Galindo | Independiente | Veterano B - M | 00:30:33 | 00:04:22 |
93 | 17 | Sergio Olalla | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:30:40 | 00:04:23 |
94 | 48 | Milton Maza Maza | Independiente | Veterano A - M | 00:30:40 | 00:04:23 |
95 | 18 | Nico Donato Mora | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:30:46 | 00:04:24 |
96 | 1 | Vicente Roig Rausell | Independiente | Master - M | 00:30:46 | 00:04:24 |
97 | 22 | Lenin Jimenez Quizhpe | C.a. Kuntur Vlc | Senior - M | 00:30:46 | 00:04:24 |
98 | 7 | Jose Ramon Serrano Prieto | C.a. Quart De Poblet | Veterano C - M | 00:30:52 | 00:04:25 |
99 | 19 | Pablo Solaz Quer | Sdupv | Veterano B - M | 00:30:58 | 00:04:25 |
100 | 20 | Toni Lopez Garrido | Independiente | Veterano B - M | 00:30:59 | 00:04:26 |
101 | 8 | Jose Marti | Sdupv | Veterano C - M | 00:31:00 | 00:04:26 |
102 | 9 | Juan Catalan Alarcon | C.c. Tos Pelat | Veterano C - M | 00:31:00 | 00:04:26 |
103 | 49 | Oscar Padial Diaz | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:31:02 | 00:04:26 |
104 | 21 | David Peris Montolio | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:31:03 | 00:04:26 |
105 | 22 | Armando Rodriguez Perez | Sdupv | Veterano B - M | 00:31:08 | 00:04:27 |
106 | 23 | Jorge Alvarez Martinez | Grup De Correr Museros | Senior - M | 00:31:15 | 00:04:28 |
107 | 50 | Vicente Ibars Chulvi | C.a. Residencia Cantallops | Veterano A - M | 00:31:18 | 00:04:28 |
108 | 23 | Luis Vitoria Ferrer | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:31:21 | 00:04:29 |
109 | 24 | Alonso Gonzalez Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:31:24 | 00:04:29 |
110 | 25 | Raul Alcantarilla Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:31:27 | 00:04:30 |
111 | 26 | Tomas Civera Molla | Sdupv | Veterano B - M | 00:31:33 | 00:04:30 |
112 | 27 | Miguel Capilla Asensi | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:31:34 | 00:04:31 |
113 | 28 | Juanjo Ribes Alonso | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - M | 00:31:38 | 00:04:31 |
114 | 51 | Carlos San Antonio Segado | Atm Servicios Deportivos | Veterano A - M | 00:31:40 | 00:04:31 |
115 | 52 | Pablo De Miguel Boso | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:31:40 | 00:04:31 |
116 | 29 | Antonio Fort I Uso | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:31:41 | 00:04:32 |
117 | 30 | Antonio Perez Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:31:41 | 00:04:32 |
118 | 31 | Toni Marco | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano B - M | 00:31:41 | 00:04:32 |
119 | 10 | Alfonso Vidal Delgado | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - M | 00:31:42 | 00:04:32 |
120 | 53 | Javier Carrion Molla | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:31:42 | 00:04:32 |
121 | 24 | Jorge Devis Arapio | Albalat Entrena Atletisme | Senior - M | 00:31:42 | 00:04:32 |
122 | 32 | Juan Carlos Gamboa Secaduras | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:31:43 | 00:04:32 |
123 | 54 | Juanjo Sanchez Sauri | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - M | 00:31:44 | 00:04:32 |
124 | 55 | Juan Miguel Rabadan Mata | C.a. Rafel | Veterano A - M | 00:31:45 | 00:04:32 |
125 | 56 | Jose Vicente Martinez Mendoza | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:31:46 | 00:04:32 |
126 | 2 | Juan Bonillo Bernet | S.d. Correcaminos | Master - M | 00:31:49 | 00:04:33 |
127 | 57 | Sergio San Jose Latorre | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:31:51 | 00:04:33 |
128 | 11 | Julio Tomas Egea | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:31:52 | 00:04:33 |
129 | 58 | Jose Ramon Dolz Garcia | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:32:21 | 00:04:37 |
130 | 33 | Amadeo Perez Monfort | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:32:28 | 00:04:38 |
131 | 59 | Paco Cuevas Alvarez | Independiente | Veterano A - M | 00:32:28 | 00:04:38 |
132 | 12 | Fernando Piquer Diaz | C.a. Rafel | Veterano C - M | 00:32:30 | 00:04:39 |
133 | 13 | Julian Lopez Valero | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:32:32 | 00:04:39 |
134 | 3 | Vicente Ruiz Frias | C.a. Poblats Maritims | Master - M | 00:32:33 | 00:04:39 |
135 | 34 | Joan Climent Orti | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:32:39 | 00:04:40 |
136 | 4 | Jesus Martin Segundo | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Master - M | 00:32:41 | 00:04:40 |
137 | 35 | Antonio Molina Marco | Independiente | Veterano B - M | 00:32:45 | 00:04:41 |
138 | 36 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:32:49 | 00:04:41 |
139 | 60 | Guillermo Sampedro Ruiz | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - M | 00:32:50 | 00:04:41 |
140 | 37 | Jose Domingo Arnau | Independiente | Veterano B - M | 00:32:52 | 00:04:42 |
141 | 38 | Jose Vicente Gimeno Costa | Tridimonis | Veterano B - M | 00:33:01 | 00:04:43 |
142 | 61 | Hector Garcia Mari | Independiente | Veterano A - M | 00:33:01 | 00:04:43 |
143 | 62 | Norberto Victor Pincione | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:33:08 | 00:04:44 |
144 | 14 | Jose Mari Bueno Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:33:10 | 00:04:44 |
145 | 25 | Juan Carlos Espinosa Lopez | Sdupv | Senior - M | 00:33:12 | 00:04:45 |
146 | 39 | Francisco Planells Ruiz | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:33:13 | 00:04:45 |
147 | 40 | Javier Moreno Ruiz | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:33:14 | 00:04:45 |
148 | 15 | Raimon San Gregorio Esteve | Grup De Correr Museros | Veterano C - M | 00:33:18 | 00:04:45 |
149 | 41 | Jose Manuel Perez Camacho | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:33:23 | 00:04:46 |
150 | 42 | Bruno Marono Martinez | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:33:43 | 00:04:49 |
151 | 5 | Fausto Calderon Chavez | C.a. Kuntur Vlc | Master - M | 00:33:50 | 00:04:50 |
152 | 63 | Miguel Angel Moreno Gabaldon | Independiente | Veterano A - M | 00:34:12 | 00:04:53 |
153 | 16 | Luis Herrero Piqueras | Independiente | Veterano C - M | 00:34:25 | 00:04:55 |
154 | 43 | Enrique Ferrer Escudero | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:34:26 | 00:04:55 |
155 | 64 | Rafa M | Grup De Correr Museros | Veterano A - M | 00:34:32 | 00:04:56 |
156 | 17 | Paco Zamit Marti | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - M | 00:34:35 | 00:04:56 |
157 | 26 | Marcos Lopez Domenech | Independiente | Senior - M | 00:34:41 | 00:04:57 |
158 | 44 | Manuel Fernandez Madrid | C.a. Pucol | Veterano B - M | 00:34:48 | 00:04:58 |
159 | 27 | Carles Palacios Fores | Grup De Correr Emperador | Senior - M | 00:34:53 | 00:04:59 |
160 | 18 | Valentin Palacios Lopez | Grup De Correr Emperador | Veterano C - M | 00:34:57 | 00:05:00 |
161 | 28 | Ruben Rubio Garcia | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Senior - M | 00:34:59 | 00:05:00 |
162 | 65 | Juan Carlos Soler Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:35:01 | 00:05:00 |
163 | 45 | Juan Carlos Llopis Teixedor | C.a. Rafel | Veterano B - M | 00:35:37 | 00:05:05 |
164 | 46 | Jose Antonio Gomez Olmo | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - M | 00:35:37 | 00:05:05 |
165 | 6 | Jose Ramon Rodrigo Rodrigo | C.a. Rafel | Master - M | 00:35:49 | 00:05:07 |
166 | 7 | Manuel La Torre Quijada | C.a. Galapagos | Master - M | 00:35:49 | 00:05:07 |
167 | 47 | Vicent Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:35:58 | 00:05:08 |
168 | 66 | Javier Martin Palao | Independiente | Veterano A - M | 00:36:02 | 00:05:09 |
169 | 29 | Fernando Sancho Perez | Independiente | Senior - M | 00:36:02 | 00:05:09 |
170 | 48 | Juan Miguel Huertas Sanchez | Corre Que T\'agafe | Veterano B - M | 00:36:23 | 00:05:12 |
171 | 67 | Santiago Ortiz Zurriaga | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - M | 00:36:45 | 00:05:15 |
172 | 49 | Jose Carlos Martin Fuster | Independiente | Veterano B - M | 00:36:46 | 00:05:15 |
173 | 68 | Jose Maria Cecilia Canales | Sdupv | Veterano A - M | 00:36:53 | 00:05:16 |
174 | 50 | Jose Lopez Llin | Independiente | Veterano B - M | 00:37:15 | 00:05:19 |
175 | 19 | Manuel Angel Blanco Sepulveda | C.a. Pucol | Veterano C - M | 00:37:51 | 00:05:24 |
176 | 51 | Jose Manuel Herraiz Venancio | The Kenyan Urban Way | Veterano B - M | 00:37:54 | 00:05:25 |
177 | 52 | Jose Gregorio Torralba Iranzo | C.e. Pobla | Veterano B - M | 00:38:21 | 00:05:29 |
178 | 53 | Ricardo Devis Raimundo | Grup De Correr Emperador | Veterano B - M | 00:38:33 | 00:05:30 |
179 | 20 | Antonio Arocas Perez | Independiente | Veterano C - M | 00:38:39 | 00:05:31 |
180 | 54 | Jose Antoni Benedicto | Independiente | Veterano B - M | 00:38:55 | 00:05:34 |
181 | 69 | Luis Alberto Maza Maza | Independiente | Veterano A - M | 00:38:59 | 00:05:34 |
182 | 70 | Francisco Rodriguez Mansergas | Independiente | Veterano A - M | 00:39:05 | 00:05:35 |
183 | 71 | Ivan Lozano Lluch | Independiente | Veterano A - M | 00:39:13 | 00:05:36 |
184 | 55 | Tomas Puchalt Mocholi | Independiente | Veterano B - M | 00:39:15 | 00:05:36 |
185 | 56 | Francisco Miguel Buedo Rodriguez | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:39:16 | 00:05:37 |
186 | 57 | Sergio Lope Barrios | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:39:34 | 00:05:39 |
187 | 58 | Manuel Paramio Hernandez | Grup De Correr Museros | Veterano B - M | 00:39:47 | 00:05:41 |
188 | 72 | Mario Zubieta Repiso | Xufarunners Alboraya | Veterano A - M | 00:39:54 | 00:05:42 |
189 | 8 | Josep Lluis Cerda Giner | C.c. Tos Pelat | Master - M | 00:41:19 | 00:05:54 |
190 | 59 | Juan Jose Nunez Muelas | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:41:24 | 00:05:55 |
191 | 9 | Jesus Antonio Lizondo Vergara | Independiente | Master - M | 00:41:25 | 00:05:55 |
192 | 73 | Miguel Angel Sanchez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:41:40 | 00:05:57 |
193 | 10 | Manuel Fernandez Blay | C.a. Galapagos | Master - M | 00:41:52 | 00:05:59 |
194 | 11 | Jose Manuel Senent Orti | Independiente | Master - M | 00:41:59 | 00:06:00 |
195 | 30 | Ruben Gil Ortigosa | Independiente | Senior - M | 00:42:17 | 00:06:02 |
196 | 60 | Juan Ramon De La Encarnacion Valcarcel | Independiente | Veterano B - M | 00:42:44 | 00:06:06 |
197 | 21 | Vicente Javier Monreal Ebri | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:42:46 | 00:06:07 |
198 | 22 | Vicenc Garcia Iglesias | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano C - M | 00:42:46 | 00:06:07 |
199 | 12 | Gines Garcia Martinez | Independiente | Master - M | 00:44:51 | 00:06:24 |
200 | 23 | Francisco Jose Munoz Alcaniz | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:45:51 | 00:06:33 |
201 | 74 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:45:58 | 00:06:34 |
202 | 13 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Master - M | 00:46:40 | 00:06:40 |
203 | 24 | Guillermo Javier Perez Zafon | Independiente | Veterano C - M | 00:46:55 | 00:06:42 |
204 | 61 | Oscar Garcia Santamaria | Independiente | Veterano B - M | 00:46:56 | 00:06:42 |
205 | 62 | Adriana Margarita Rodriguez Padilla | Independiente | Veterano B - M | 00:46:58 | 00:06:43 |
206 | 63 | Oscar Garcia Saez | Independiente | Veterano B - M | 00:46:59 | 00:06:43 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marta Risco Eres | C.e. Pobla | Senior - F | 00:27:10 | 00:03:53 |
2 | 1 | Susi Sanchez Feltrer | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:27:40 | 00:03:57 |
3 | 2 | Essie Amery | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:27:48 | 00:03:58 |
4 | 3 | Gemma Domenech Monzonis | Independiente | Veterano A - F | 00:27:55 | 00:03:59 |
5 | 2 | Aroa Saez Cholbi | C.e. Pobla | Senior - F | 00:29:26 | 00:04:12 |
6 | 3 | Marta Viciano Claramunt | C.e. Pobla | Senior - F | 00:29:48 | 00:04:15 |
7 | 4 | Amparo Garcia Morillas | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:29:58 | 00:04:17 |
8 | 1 | Valvanera Del Castillo Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:31:03 | 00:04:26 |
9 | 2 | Maria Angeles Aguilar Hernandez | Sdupv | Veterano B - F | 00:31:14 | 00:04:28 |
10 | 1 | Cristina Munar Machio | Sdupv | Junior-promesa - F | 00:31:35 | 00:04:31 |
11 | 3 | Mayka Perello Chiva | Trail Morvedre | Veterano B - F | 00:31:47 | 00:04:32 |
12 | 4 | Sonia Navarrete Gaspar | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:32:28 | 00:04:38 |
13 | 4 | Neus Munoz Capitan | Independiente | Senior - F | 00:32:41 | 00:04:40 |
14 | 5 | Veronica Antonino Yeste | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:33:03 | 00:04:43 |
15 | 5 | Carmen Solanes Galbis | Sdupv | Senior - F | 00:33:23 | 00:04:46 |
16 | 6 | Aida Alvarez Moreno | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:33:35 | 00:04:48 |
17 | 5 | Esther Lacruz Reyes | C.e. Pobla | Veterano B - F | 00:34:25 | 00:04:55 |
18 | 7 | Maria Hebenstreit | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | Veterano A - F | 00:35:18 | 00:05:03 |
19 | 8 | Barbara Martinez Gonzalez | Independiente | Veterano A - F | 00:36:04 | 00:05:09 |
20 | 6 | Monica Rayo Meseguer | Albalat Entrena Atletisme | Senior - F | 00:36:43 | 00:05:15 |
21 | 7 | Allison Ruth Arboleda Condoy | Tridimonis | Senior - F | 00:36:56 | 00:05:17 |
22 | 1 | Concha Fernandez Frechina | Zamit Digital Frutas Y Verduras Teresa | Veterano C - F | 00:36:59 | 00:05:17 |
23 | 6 | Raquel Alvarez Mesas | Independiente | Veterano B - F | 00:37:16 | 00:05:19 |
24 | 9 | Merche Brocal Bueno | Independiente | Veterano A - F | 00:37:18 | 00:05:20 |
25 | 7 | Sonia Diaz Espanol | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 00:37:54 | 00:05:25 |
26 | 8 | Maria Jose Dura Esteve | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:38:40 | 00:05:31 |
27 | 10 | Patricia Del Castillo Laserna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:38:59 | 00:05:34 |
28 | 8 | Gema Fernandezllobat | C.e. Pobla | Senior - F | 00:38:59 | 00:05:34 |
29 | 11 | Carmen Zaragoza Biot | Independiente | Veterano A - F | 00:39:04 | 00:05:35 |
30 | 12 | Marian Garcia Rubio | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano A - F | 00:39:15 | 00:05:36 |
31 | 13 | Sofia Castellano Esteve | Independiente | Veterano A - F | 00:39:38 | 00:05:40 |
32 | 9 | Paqui Moreno Saiz | Independiente | Veterano B - F | 00:39:38 | 00:05:40 |
33 | 9 | Claudia Suarez Campos | C.a. Kuntur Vlc | Senior - F | 00:39:50 | 00:05:41 |
34 | 10 | Mamen Santarrufina Martinez | Trt Meliana Tri-running-trail | Senior - F | 00:40:35 | 00:05:48 |
35 | 2 | Carmrn Dolz Ramon | Independiente | Veterano C - F | 00:41:03 | 00:05:52 |
36 | 14 | Piedad Fernandez Chilleron | Independiente | Veterano A - F | 00:41:24 | 00:05:55 |
37 | 10 | Maria Jose Rel Marco | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - F | 00:41:54 | 00:05:59 |
38 | 15 | Jessica Almansa Guerrero | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:41:57 | 00:06:00 |
39 | 11 | Merxe Garcia Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 00:42:07 | 00:06:01 |
40 | 16 | Jesica Portero Trigo | Amics De Les Curses Populars - Alcala - Alcosebre | Veterano A - F | 00:42:49 | 00:06:07 |
41 | 17 | Teresa Lisarde Broseta | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:42:56 | 00:06:08 |
42 | 18 | Mª Carmen Navarro Vidal | Albalat Entrena Atletisme | Veterano A - F | 00:43:02 | 00:06:09 |
43 | 12 | Nuria Ramon Marques | Grup De Correr Museros | Veterano B - F | 00:43:51 | 00:06:16 |
44 | 3 | Suni Miret Marchuet | Independiente | Veterano C - F | 00:44:41 | 00:06:23 |
45 | 19 | Maite Rausell Castellanos | C.e. Pobla | Veterano A - F | 00:45:16 | 00:06:28 |
46 | 1 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Master - F | 00:46:37 | 00:06:40 |
47 | 20 | Nuria Villena Gasco | Independiente | Veterano A - F | 00:47:43 | 00:06:49 |
48 | 2 | Charo Heredia Corduente | Independiente | Master - F | 00:47:48 | 00:06:50 |
49 | 13 | Mary Iborra Torres | Tridimonis | Veterano B - F | 00:49:19 | 00:07:03 |
50 | 14 | Carmen Coronel | C.a. Kuntur Vlc | Veterano B - F | 00:49:32 | 00:07:05 |
51 | 4 | M.jose Andres Lluna | Albalat Entrena Atletisme | Veterano C - F | 00:49:32 | 00:07:05 |
52 | 15 | Rocio Illescas Del Rio | Independiente | Veterano B - F | 00:49:47 | 00:07:07 |
53 | 16 | Raquel Almudever Avino | Sdupv | Veterano B - F | 00:52:19 | 00:07:28 |
54 | 17 | Geles Portales Gaspar | C.a. Residencia Cantallops | Veterano B - F | 00:52:40 | 00:07:31 |
55 | 18 | Paz Soriano Paz | Albalat Entrena Atletisme | Veterano B - F | 00:55:13 | 00:07:53 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | The Kenyan Urban Way | 43 | Jorge Peris Venancio => Pts: 2 - 00:22:18 (00:03:11) Borja Capilla => Pts: 3 - 00:22:44 (00:03:15) Jorge Mari Baixauli => Pts: 4 - 00:22:49 (00:03:16) Javi Noves Almansa => Pts: 10 - 00:24:26 (00:03:29) Carlos Roig Moreno => Pts: 24 - 00:25:27 (00:03:38) |
2 | Sdupv | 79 | Carlos Madronal Galan => Pts: 6 - 00:23:59 (00:03:26) Pablo Sanchis Kilders => Pts: 13 - 00:24:33 (00:03:30) Daniel Martin Gomez => Pts: 17 - 00:24:56 (00:03:34) Jose Luis Garcia Garcia => Pts: 20 - 00:25:14 (00:03:36) David Morcillo Garcia => Pts: 23 - 00:25:25 (00:03:38) |
3 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 108 | Vicente Riog Yuste => Pts: 9 - 00:24:24 (00:03:29) Andres Sempere Fernandez => Pts: 14 - 00:24:35 (00:03:31) Fran Queralt Perez => Pts: 18 - 00:25:01 (00:03:34) Jose Antonio Mateos Montero => Pts: 26 - 00:25:44 (00:03:41) Vicente Vicente Mateu => Pts: 41 - 00:27:04 (00:03:52) |
4 | C.d. Camp De Morvedre | 137 | Jacobo Lopez Ibanez => Pts: 5 - 00:23:32 (00:03:22) Alan Martinez Gabaldon => Pts: 11 - 00:24:28 (00:03:30) Ruben Puertas Antunez => Pts: 22 - 00:25:20 (00:03:37) Javier Galindo Ros => Pts: 38 - 00:26:53 (00:03:50) Adrian Gomez Gimenez => Pts: 61 - 00:28:12 (00:04:02) |
5 | C.a. Rafel | 177 | David Gallardo Perez => Pts: 15 - 00:24:40 (00:03:31) Vicente Amposta Ros => Pts: 25 - 00:25:38 (00:03:40) Carlos Soler Miralles => Pts: 40 - 00:27:03 (00:03:52) Vicente Juan Soriano => Pts: 46 - 00:27:37 (00:03:57) Carlos Bonilla Cantos => Pts: 51 - 00:27:46 (00:03:58) |
6 | Trt Meliana Tri-running-trail | 246 | Antonio Luna Marti => Pts: 16 - 00:24:44 (00:03:32) Javier Hernandez Olmo => Pts: 52 - 00:27:48 (00:03:58) Adrian Ors Macian => Pts: 53 - 00:27:51 (00:03:59) Ruben Guijarro Baztan => Pts: 62 - 00:28:13 (00:04:02) Fernando Jose Martinez Diaz => Pts: 63 - 00:28:14 (00:04:02) |
7 | Tridimonis | 281 | Fran Alcover Zanon => Pts: 36 - 00:26:37 (00:03:48) Jose Manuel Fort Martinez => Pts: 37 - 00:26:49 (00:03:50) Jose Iborra Torres => Pts: 50 - 00:27:45 (00:03:58) Ramon Campos Carceller => Pts: 67 - 00:28:37 (00:04:05) Salvador Verdu Peris => Pts: 91 - 00:30:20 (00:04:20) |
8 | Albalat Entrena Atletisme | 292 | Roberto Puig Gongora => Pts: 27 - 00:25:46 (00:03:41) Vicente Pedros Tormos => Pts: 54 - 00:27:54 (00:03:59) Rafael Castel Tellez => Pts: 60 - 00:28:11 (00:04:02) Ruben Honrubia Gil => Pts: 73 - 00:28:56 (00:04:08) Pablo Lopez Ros => Pts: 78 - 00:29:24 (00:04:12) |
9 | Atm Servicios Deportivos | 318 | Antonio Torralbo Martinez => Pts: 7 - 00:24:15 (00:03:28) Jose Luis Quintanilla Ruiz => Pts: 28 - 00:25:47 (00:03:41) Carlos Verdera Busutil => Pts: 66 - 00:28:28 (00:04:04) Oscar Padial Diaz => Pts: 103 - 00:31:02 (00:04:26) Carlos San Antonio Segado => Pts: 114 - 00:31:40 (00:04:31) |
10 | C.e. Pobla | 349 | Vicente Tomas Tecles => Pts: 35 - 00:26:36 (00:03:48) Cristian Saguer Roelas => Pts: 49 - 00:27:43 (00:03:58) Genar Montalt Olmos => Pts: 82 - 00:29:43 (00:04:15) David Marco Ferrando => Pts: 90 - 00:30:19 (00:04:20) Sergio Olalla => Pts: 93 - 00:30:40 (00:04:23) |
11 | C.a. Residencia Cantallops | 498 | Alberto Sanchez Vizcaino => Pts: 59 - 00:28:08 (00:04:01) Alfredo Alandes Alfonso => Pts: 75 - 00:29:16 (00:04:11) Vicente Ibars Chulvi => Pts: 107 - 00:31:18 (00:04:28) Luis Vitoria Ferrer => Pts: 108 - 00:31:21 (00:04:29) Jose Manuel Perez Camacho => Pts: 149 - 00:33:23 (00:04:46) |
12 | C.a. Pucol | 512 | Juan Catala Soriano => Pts: 30 - 00:26:03 (00:03:43) Javier Bosch Soriano => Pts: 31 - 00:26:18 (00:03:45) Francisco Planells Ruiz => Pts: 146 - 00:33:13 (00:04:45) Javier Moreno Ruiz => Pts: 147 - 00:33:14 (00:04:45) Manuel Fernandez Madrid => Pts: 158 - 00:34:48 (00:04:58) |
13 | Grup De Correr Museros | 539 | Antonio Ferrando Villajos => Pts: 70 - 00:28:49 (00:04:07) Jorge Alvarez Martinez => Pts: 106 - 00:31:15 (00:04:28) Antonio Fort I Uso => Pts: 116 - 00:31:41 (00:04:32) Juan Carlos Gamboa Secaduras => Pts: 122 - 00:31:43 (00:04:32) Jose Vicente Martinez Mendoza => Pts: 125 - 00:31:46 (00:04:32) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.e. Pobla | 8 | Marta Risco Eres => Pts: 1 - 00:27:10 (00:03:53) Susi Sanchez Feltrer => Pts: 2 - 00:27:40 (00:03:57) Aroa Saez Cholbi => Pts: 5 - 00:29:26 (00:04:12) |
2 | C.d. Isd Huracan Puerto Sagunto | 24 | Essie Amery => Pts: 3 - 00:27:48 (00:03:58) Amparo Garcia Morillas => Pts: 7 - 00:29:58 (00:04:17) Veronica Antonino Yeste => Pts: 14 - 00:33:03 (00:04:43) |
3 | Sdupv | 34 | Maria Angeles Aguilar Hernandez => Pts: 9 - 00:31:14 (00:04:28) Cristina Munar Machio => Pts: 10 - 00:31:35 (00:04:31) Carmen Solanes Galbis => Pts: 15 - 00:33:23 (00:04:46) |
4 | Albalat Entrena Atletisme | 88 | Monica Rayo Meseguer => Pts: 20 - 00:36:43 (00:05:15) Patricia Del Castillo Laserna => Pts: 27 - 00:38:59 (00:05:34) Teresa Lisarde Broseta => Pts: 41 - 00:42:56 (00:06:08) |
5 | Trt Meliana Tri-running-trail | 101 | Marian Garcia Rubio => Pts: 30 - 00:39:15 (00:05:36) Mamen Santarrufina Martinez => Pts: 34 - 00:40:35 (00:05:48) Maria Jose Rel Marco => Pts: 37 - 00:41:54 (00:05:59) |